16.06.2017 Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji!

 

 

Zachęcamy do udziału w akcji „Bezpieczne wakacje”, skierowanej do rodziców i dzieci. 24 i 25 czerwca w naszej galerii handlowej będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki. Znajduje się na nich miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. W akcji wezmą udział ratownicy WOPR, którzy podpowiedzą, jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą.

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”. 

W dniach 24-25 czerwca w naszej galerii handlowej pojawi się specjalne stoisko. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

W akcji udział wezmą również ratownicy WOPR, którzy podpowiedzą, jak bezpiecznie spędzić wakacje nad wodą. Będzie można także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy i przećwiczyć zdobytą wiedzę na fantomie. 

Stoisko „Bezpieczne wakacje” będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00. Na naszych gości czeka tysiąc opasek.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty