09.02.2018 Pachnące prezenty dla sympatii

 

 

Pluszaki, kwiaty, czekoladki, a może… mydełka? Miłość niejedno ma imię, a święto zakochanych można obchodzić na wiele różnych sposobów, na dowód czego nasze centrum organizuje w dniu walentynek szereg atrakcji. W programie m.in. warsztaty tworzenia mydełek oraz romantycznych fotoramek.

Dla tych, którzy z okazji walentynek szukają dla swoich sympatii czegoś innego niż standardowe kwiaty i czekoladki, przygotowaliśmy kreatywne warsztaty, na których powstaną... mydełka! Pachnący podarunek kosmetyczny nie tylko przypadnie do gustu czułym na zapachy, ale również estetom, bowiem w przezroczystych mydełkach glicerynowych będą zatapiane oryginalne ozdoby, jak muszelki, kamyczki czy suszone rośliny. Uczestnicy warsztatów będą mieć do wyboru różnorodne kształty mydeł, a także kolory i zapachy.

W czasie oczekiwania na przygotowane prace uczestnicy warsztatów będą mogli stworzyć romantyczne fotoramki. Drewniana rama będzie dekorowana i wyklejana barwnymi elementami, według upodobań i pomysłów uczesników. Wszyscy chętni będą również mogli wykorzystać powstałe prace i na specjalnym tle fotograficznym z motywami walentynkowymi wykonać samodzielnie zdjęcie. Powstałe prace na pewno wywołają uśmiech na twarzach sympatii!

Serdecznie zaprszamy na walentynkowe warsztaty kreatywne, które odbędą się 14 lutego. Zajęcia będą prowadzone od godz. 15:30 do 18:30. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty