20.03.2018 Przygotuj kolorowe pisanki, zajączki i palmy

 

 

 

Wszystkich tych, którzy chcą nieco wcześniej wpuścić wiosnę do domu, Centra Handlowe Auchan zapraszają na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy nauczą się, jak stworzyć wielkanocne dekoracje. Bezpłatne zajęcia odbędą w Centrum Handlowym Auchan w Sosnowcu, Żorach, Mikołowie i Katowicach się 24 marca.

Wielkanoc coraz bliżej, dlatego warto już teraz rozpocząć świąteczne przygotowania. Można je zacząć od stworzenia dekoracji. Już w najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec, Centrum Handlowe Auchan Mikołów, Centrum Handlowe Auchan Żory oraz Centrum Handlowe Auchan Katowice zapraszają na spotkania w ramach cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne”, podczas których będzie można wykonać świąteczne palmy oraz ozdobić pisanki, kurczaczki i zajączki.

Do dyspozycji małych twórców i ich rodziców będą styropianowe jaja, które będzie można ozdobić naklejkami, brokatem, piórkami, tasiemkami oraz kolorowym sizalem i rafią. W trakcie warsztatów będzie można również ozdobić figurki kurczaczków i zajączków, a także wykonać palmy wielkanocne. Przygotowane dekoracje będzie można zabrać do domu, żeby już teraz cieszyły oko.

Wiosenne warsztaty kreatywne odbędą się 24 marca w godzinach 11.00-17.00 w:

  • Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu
  • Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach
  • Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach
  • Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty