17.04.2018 Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

 

 

Wiosna w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Katowice zaprasza już 21 kwietnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne plecaki-worki. Wstęp wolny!  

Nowa pora roku na dobre zadomowiła się w każdej części kraju, co motywuje do większej aktywności oraz organizowania różnorodnych wycieczek. Podczas wiosennych wypadów każdemu przyda się plecak, który pomieści rozmaite drobiazgi i przekąski. Wygodnym rozwiązaniem będzie modny plecak-worek, który można łatwo samodzielnie udekorować ulubionymi dodatkami i kolorami.

Na zbliżających się warsztatach kreatywnych mali goście Centrum Handlowego Auchan Katowice będą dekorować białe, sportowe plecaki. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji farby akrylowe, pisaki do tkanin, stemple oraz szablony, które pozwolą w łatwy sposób stworzyć fantazyjne wzory. Spersonalizowane worki oddadzą upodobania małych artystów i staną się niepowtarzalnym gadżetem, który przyda się na co dzień.

Warsztaty kreatywne odbędą się 21 kwietnia w godz.: 11:00-17:00 w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty