21.05.2018 Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

 

 

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 26 maja. Podczas zajęć będzie można udekorować białe parasole. Wstęp wolny. 

 Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie zadaje sobie wiele dzieci. Warto własnoręcznie przygotować upominek, który najlepiej wyrazi ciepłe uczucia. Już w najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli wykonać kolorowe, fantazyjne parasole, które z pewnością przydadzą się mamom. 

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci przyozdobią duże, białe parasole. Do dyspozycji małych twórców będą szablony oraz specjalne kolorowe pisaki do tkanin. Maluchy będą mogły korzystać z gotowych wzorów lub stworzyć najróżniejsze malunki i kształty według własnych pomysłów. Tak przygotowane prezenty z pewnością ucieszą mamy!

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty kreatywne z okazji Dnia Matki, które odbędą się 26 maja w godz.: 11:00-17:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty