26.07.2018 Stwórz własny plecak i wakacyjną czapkę!

 

 

Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki i czapki chroniące od słońca, ozdobione według własnych pomysłów. 28 lipca zapraszamy dzieci na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne czapki i plecaki-worki. Wstęp wolny!

Letnia pogoda i czas wakacji zachęcają nas do większej aktywności oraz planowania wycieczek za miasto. Podczas letnich wypadów każdemu przyda się plecak, który pomieści rozmaite drobiazgi i przekąski oraz czapka, chroniąca przed słońcem i wiatrem.

Na zbliżających się warsztatach kreatywnych nasi mali goście będą dekorować wygodne, białe plecaki-worki oraz białe czapki z daszkiem. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji farby akrylowe, pisaki do tkanin, stemple oraz szablony, które pozwolą w łatwy sposób stworzyć fantazyjne wzory. Kolorowe plecaki-worki i czapki staną się niepowtarzalnymi gadżetami, które przydadzą się w czasie wakacji.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne, które odbędą się 28 lipca. Zajęcia będą prowadzone od 11.00 do 17.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty