07.01.2019 Akcja na temat samobadania piersi w Centrum Handlowym Auchan Katowice

 

 

Samobadanie piersi oraz regularne badania profilaktyczne to skuteczne metody wczesnego wykrywania raka piersi. Im wcześniej się go zdiagnozuje, tym większe są szanse na całkowite wyzdrowienie. 7 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Katowice odbędzie się spotkanie edukacyjne na temat profilaktyki raka piersi połączone z praktycznymi zajęciami na fantomach. Wstęp bezpłatny!

Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet. Wczesne wykrycie tej choroby, pozwala uniknąć powikłań i przerzutów, co z kolei daje większe szanse na wyleczenie. Dlatego organizatorzy spotkania, które odbędzie się 7 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Katowice będą przekonywali uczestniczki, jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe samobadanie piersi.

7 stycznia na specjalnym stanowisku wyposażonym w fantomy zdrowych piersi oraz chorych, zawierających guzki, panie nauczą się, jak prawidłowo przeprowadzać samodzielne badanie piersi. 7 i 8 stycznia panie dowiedzą się również szczegółów na temat bezpłatnych badań mammograficznych, które odbędą się 21 lutego w Centrum Handlowym Auchan Katowice. Organizatorem akcji jest klub Mrs.Sporty Katowice Tysiąclecia.

Akcja edukacyjna na temat profilaktyki raka piersi odbędzie się 7 stycznia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Katowice, przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Specjalne stanowisko będzie czynne od godziny 10.00 do 15.00. 7 i 8 stycznia odwiedzający Centrum otrzymają materiały informacyjne na temat badań mammograficznych, które odbędą się 21 lutego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty