03.02.2019 Stwórz latające, rozświetlone walentynki

 

 

Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Podpowiadamy, jak stworzyć wyjątkowe prezenty dla sympatii i zapraszamy na warsztaty. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

Latające lampiony zwane również lampionami szczęścia są popularnym elementem kultury krajów azjatyckich, który jest coraz częściej spotykany także w Europie podczas obchodów wielu świąt. Według wierzeń, unoszące się w niebo lampiony zabierają ze sobą wszystkie troski i problemy, a w zamian przynoszą szczęście i dobrobyt. Wypuszczone w Dniu Świętego Walentego z pewnością zagwarantują miłość i dużo ciepłych uczuć wokół. Dlatego zapraszamy na walentynkowe, kreatywne warsztaty dekorowania lampionów.

Bazą do powstania prac będą lampiony w kształcie kul z papieru ryżowego, które zostaną ozdobione techniką decoupage. Uczestnicy warsztatów będą mogli wyklejać prace motywami z sercami i kwiatami. Powstałe lampiony uczestnicy zabiorą do domów, aby wypuścić w niebo albo wręczyć swojej sympatii.

Warsztaty walentynkowe odbędą się 13 lutego od godz. 14:30 do 17:30 w pasażu galerii handlowej. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty