14.05.2019 Dzień Matki w stylu fit

 

 

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji poświęcić mamom uwagę i troskę, zachęcając do chwili wytchnienia i zadbania o siebie. Najbliższą okazją do tego będzie 13 i 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Katowice, gdzie zostanie przeprowadzana akcja prozdrowotna. Wstęp wolny.

Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie zadaje sobie wiele dzieci. Warto w tym dniu poświęcić mamom uwagę i przypomnieć, jak ważna jest dbałość o zdrowie i ruch, które wpływają na jakość życia. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki w Centrum Handlowym Auchan Katowice odbędzie się „Dzień dobrej formy”.

13 i 14 maja w galerii na gości czekają atrakcje, które mają na celu promocję zdrowia nie tylko wśród mam. W ramach akcji panie odwiedzające Centrum skorzystają z bezpłatnych porad dietetycznych i trenerskich. Specjaliści będą omawiać wiosenne diety na bazie produktów sezonowych, które mogą ująć nie tylko kilogramów, ale też wpłynąć na nastrój oraz zaproponują aktywności ruchowe dla mam w każdym wieku. Panie odwiedzające stoisko otrzymają w prezencie voucher na trening personalny w klubie sportowym.

Atrakcje z okazji zbliżającego się Dnia Matki odbędą się 13 i 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Katowice, przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Konsultacje będą prowadzone od godziny 10.00 do 18.30. Organizatorem akcji jest klub Mrs.Sporty Katowice Tysiąclecia.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty