29.06.2019 Moda na wakacje – warsztaty kreatywne dla dzieci

 

 

Najwyższa pora skompletować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Każdemu małemu podróżnikowi przyda się letnia koszulka i kapelusz, a doskonałą okazją do stworzenia na nich autorskich pomysłów będą warsztaty w Centrach Handlowych Auchan Katowice i Żory. Wstęp bezpłatny!

Wszystkie maluchy, które w sobotę 6 lipca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Katowice i Centrum Handlowe Auchan Żory, będą miały wyjątkową okazję własnoręcznie przygotować letnie części garderoby. W pasażu galerii odbędą się bezpłatne warsztaty kreatywne, na których mali artyści będą ozdabiać koszulki i kapelusze. Prace z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych przygód!

Przy specjalnych stanowiskach uczestnicy zajęć własnoręcznie ozdobią za pomocą specjalnych mazaków i pasteli do tkanin białe koszulki i letnie kapelusze. Dzieci skorzystają z gotowych wzorów lub będą zrealizować własne pomysły. Mali projektanci będą mogli również zmienić fason koszulki i urozmaicić ją za pomocą ozdobnych elementów, takich jak frędzle. 

Warsztaty kreatywne odbędą się 6 lipca w godz.: 14.30-17.30 w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz w godz.: 11.00-16.00 w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty