Materiały dla prasy

 
 • 18.04.2019

  Bezpłatne badania profilaktyczne

  Na dwa dni zdrowia i profilaktyki zdrowotnej zaprasza Centrum Handlowe Auchan Katowice. W trakcie akcji, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia, będzie można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Przygotuj kolorowe pisanki i koguty – warsztaty dla dzieci

  Dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę, Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 28.02.2019

  Przygotuj wiosenny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 2 marca w Centrum Handlowym Auchan Katowice i w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 14.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz  Centrum Handlowe Auchan Mikołów przenoszą warsztaty walentynkowe z 14 lutego na środę 13 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Bezpłatne badania mammograficzne w Centrum Handlowym Auchan Katowice

  Mammografia to jedna z najbardziej skutecznych metod wykrywania raka piersi. Im wcześniej się go zdiagnozuje, tym większe są szanse na całkowite wyzdrowienie. 21 lutego przed Centrum Handlowym Auchan Katowice stanie mammobus, gdzie panie w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie wykonać prześwietlenie piersi.  

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie podpowiadają, jak stworzyć wyjątkowe prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 19 stycznia Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 04.01.2019

  Akcja na temat samobadania piersi w Centrum Handlowym Auchan Katowice

  Samobadanie piersi oraz regularne badania profilaktyczne to skuteczne metody wczesnego wykrywania raka piersi. Im wcześniej się go zdiagnozuje, tym większe są szanse na całkowite wyzdrowienie. 7 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Katowice odbędzie się spotkanie edukacyjne na temat profilaktyki raka piersi połączone z praktycznymi zajęciami na fantomach. Wstęp bezpłatny! 

   

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach organizują przedświąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrów Handlowych Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i wręczyć mu list z listą życzeń. Śnieżynka i bałwanek zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabaw, w tym śpiewów, gier i konkursów plastycznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty