Materiały dla prasy

 
 • 11.06.2019

  Bezpieczne lato z mamą i tatą! – rozdajemy bezpłatne opaski dla dzieci

  Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. 14 i 15 czerwca najmłodsi otrzymają bezpłatną, kolorową opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 03.06.2019

  Salon Carry poszerza ofertę modową Centrum Handlowego Auchan Katowice

  Centrum Handlowe Auchan Katowice, cenione przez klientów ze względu na wygodne zakupy i bogatą ofertę usług, wzbogaca portfolio najemców w segmencie mody. Od 30 maja w obiekcie działa salon Carry, który zajął lokal o powierzchni 368 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Katowice odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 28.05.2019

  Budowniczy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Katowice

  Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! 1 czerwca Centrum Handlowe Auchan Katowice zamieni się w plac zabaw wypełniony klockami, a najmłodsi będą mieli okazję zamienić się w prawdziwych konstruktorów. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 23.05.2019

  Synowie i córki, czas zrobić laurki! – Dzień Matki w Centrach Handlowych Auchan

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Już 25 maja w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach, Żorach i Sosnowcu oraz 26 maja w Gliwicach odbędą się rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których dzieci wykonają nietuzinkowe podarunki dla mam. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Bezpłatne badania profilaktyczne

  Na dwa dni zdrowia i profilaktyki zdrowotnej zaprasza Centrum Handlowe Auchan Katowice. W trakcie akcji, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia, będzie można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Przygotuj kolorowe pisanki i koguty – warsztaty dla dzieci

  Dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę, Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 28.02.2019

  Przygotuj wiosenny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 2 marca w Centrum Handlowym Auchan Katowice i w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 14.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz  Centrum Handlowe Auchan Mikołów przenoszą warsztaty walentynkowe z 14 lutego na środę 13 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Bezpłatne badania mammograficzne w Centrum Handlowym Auchan Katowice

  Mammografia to jedna z najbardziej skutecznych metod wykrywania raka piersi. Im wcześniej się go zdiagnozuje, tym większe są szanse na całkowite wyzdrowienie. 21 lutego przed Centrum Handlowym Auchan Katowice stanie mammobus, gdzie panie w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie wykonać prześwietlenie piersi.  

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie podpowiadają, jak stworzyć wyjątkowe prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty