Materiały dla prasy

 
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach organizują przedświąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrów Handlowych Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i wręczyć mu list z listą życzeń. Śnieżynka i bałwanek zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabaw, w tym śpiewów, gier i konkursów plastycznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  18. urodziny w zdrowym stylu

  18. urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! 17 listopada na gości Centrum Handlowego Auchan Katowice czeka zabawa w stylu fit. W programie atrakcje dla rodzin z dziećmi, w tym porady dietetyczne, pokazy zumby i karate, konkursy z nagrodami oraz urodzinowy tort. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 06.11.2018

  Tworzymy patriotyczne ozdoby z drewna – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Święto niepodległości przywitaj w barwach narodowych! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu organizują 10 listopada warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kotyliony i orły przyozdobione drewnem osiki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Tworzymy jesienne wianki z wikliny – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią kwietne wianki zamieniamy na wiklinowe! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu zapraszają dzieci 13 października na warsztaty kreatywne, podczas których poznają sztukę wikliniarstwa. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2018

  Świętujemy Dzień Seniora

  1 października Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje liczne aktywności dostosowane do potrzeb i preferencji ludzi starszych. W programie m.in.: konsultacje zdrowotne, warsztaty ogrodnicze i artystyczne, bezpłatne porady prawne, oraz konkursy z nagrodami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Szyjemy maskotki z filcu – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już 22 września pasaże Centrum Handlowego Auchan Katowice i Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec zamienią się w pracownie krawieckie, gdzie maluchy nauczą się szyć, a także będą ćwiczyć cierpliwość! Powstaną filcowe maskotki w kształcie misiów, kotków i rybek. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 21.08.2018

  Zamknij lato w pudełku! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

   

  Jakby tu zachować letnie chwile na dłużej? Najlepiej zamknąć je w pudełku! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Sosnowcu i Żorach zapraszają dzieci 25 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną ozdobne pudełka vintage na wakacyjne skarby. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2018

  Stwórz własny plecak i wakacyjną czapkę!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki i czapki chroniące od słońca, ozdobione według własnych pomysłów. Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Sosnowcu. 28 lipca zapraszają dzieci na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne czapki i plecaki-worki. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 29 i 30 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty