Materiały dla prasy

 
 • 21.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrów Handlowych Auchan Katowice i Mikołów, którzy 25 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2017

  Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Katowice

  17 lat minęło jak jeden dzień! Centrum Handlowe Auchan Katowice zaprasza 18 listopada na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie mnóstwo zabaw dla małych gości centrum, konkursy, animacje i inne atrakcje. Dla wszystkich uczestników czekają słodkie niespodzianki!

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Tworzymy pocztówki, czyli kreatywne warsztaty przed powrotem do szkoły

  Jak zatrzymać letnie wspomnienia na dłużej? Najlepiej uwiecznić je na własnoręcznie wykonanych, kolorowych pocztówkach! Już 26 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice dzieci wraz z opiekunami będą mieć okazję do zabawy w kreatywnych warsztatach, które umilą ostatnie wakacyjne dni przed powrotem do szkoły. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Przyszła najwyższa pora, by spakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Niech słoneczna aura towarzyszy nam każdego letniego dnia! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Katowice, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Katowice rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Weź udział w grze miejskiej i wygraj atrakcyjne nagrody!

  Miłośnicy sportu i dobrej zabawy na start! Wyjątkowa gra miejska w Katowicach odbędzie się już 3 czerwca. Na zwycięzców czekają dyplomy i medale oraz bony na zakupy w Centrum Handlowym Auchan Katowice i w sklepie Decathlon.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 i 27 maja w śląskich Centrach Handlowych Auchan najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na przygotowanie wielkanocnych dekoracji, Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 8 kwietnia. Podczas zajęć będzie można wykonać wielkanocne pisanki, kurczaczki i zajączki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2017

  Niespodzianki na Dzień Kobiet!

  Z okazji Dnia Kobiet Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie przygotowały dla pań wyjątkowe niespodzianki. 8 marca od godziny 15:00 do 18:00 będzie można skorzystać z porad stylistki i poznać najnowsze trendy w modzie. Wszystkie panie, które odwiedzą galerie handlowe, otrzymają kwiaty i drobne upominki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.02.2017

  Brokat, cekiny, blask – mamy karnawał!

  Karnawał! Czas na szaleństwo i porzucenie szarej zimowej kolorystyki. W Centrach Handlowych Auchan w Katowicach i Mikołowie wykonacie maski i połyskujące dodatki. Już w najbliższą sobotę odbędą się tam warsztaty kreatywne dla całej rodziny. Przyjdź i podejmij modowe wyzwanie. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Katowice Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty