you're offline
Wróć

„Kobiety dla Kobiet” 9 i 10 marca

09/03
add this event to your calendar

choose your application

katowice-msr_sporty-03032020-390.jpg
Warto zadbać o większą aktywność fizyczną na wiosnę – przekonają się o tym wszystkie panie, które 9 i 10 marca odwiedzą nasze centrum. Przez dwa dni w ramach akcji „Kobiety dla Kobiet” będzie można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyków, trenerów i fizjoterapeutów. Wstęp bezpłatny!

Nadchodząca wiosna może być dobrym motywatorem do zwiększenia aktywności fizycznej i zadbania o zdrowie. 9 i 10 marca panie, które nas odwiedzą, będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad trenerów i fizjoterapeutów.

Przez dwa dni trenerzy personalni będą doradzać ćwiczenia, które można wykonać zarówno na zewnątrz, jak i w zaciszu domowym. Pokażą, jak bezpiecznie uprawiać sport w każdym wieku, by nie nabawić się kontuzji. Każda z pań otrzyma w prezencie wyjątkową papierową różę, na której znajdzie porady dietetyczne i trenerskie, a także wiele cennych wskazówek, jak utrzymać piękno i zdrowie do późnych lat.

Wydarzenie będzie też okazją do wygrania voucherów na zajęcia do klubu sportowego Mrs. Sporty, indywidualnych konsultacji trenerskich czy dietetycznych. Organizatorem akcji jest klub Mrs. Sporty Katowice Tysiąclecia.

Wydarzenie „Kobiety dla Kobiet” odbędzie się 9 i 10 marca. Konsultacje będą prowadzone od godz. 10.00 do 18.30. Wstęp bezpłatny! add this event to your calendar

choose your application

Share