you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne

10/09
katowice-targi_zajec_pozaszkolnych-05092022-390.jpg
Zastanawiasz się, na jakie zajęcia pozaszkolne warto zapisać dziecko? U nas znajdziesz odpowiedź! Przyjdź 10 września do naszej galerii i odwiedź targi edukacyjne, gdzie zapoznasz się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. Wstęp wolny!

Wśród wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę zajęć znajdą się m.in. Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB; Edumuzarte – edukacja, muzykoterapia, arteterapia; Algorithmics; MATEMA Nemezjusz Cywiński; Carmen Dance Center; Zagroda Edukacyjna Stefanówka; Akademia Nastolatka Studio Maciej; Studio Piosenki Metro w Katowice oraz Shudokan Akademia Czarnych Pasów Przemysław Dworaczek. Sobotnie targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą targi czeka wiele atrakcji. W trakcie edukacyjnych warsztatów będą mogły powtórzyć zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, co z pewnością przyda się w drodze do szkoły i powrocie do domu. Młodzi uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych. Podczas zajęć będzie można wykonać zakładkę do książek techniką decoupage. Dzieci dowiedzą się na czym polega ta metoda ozdabiania przedmiotów, a następnie stworzą zakładki na bazie sklejki, którą ozdobią za pomocą różnorodnych materiałów. Chętni będą mogli również ozdobić bawełniane koszulki za mocą specjalnych farb i pisaków.

Podczas wydarzenia na uczniów czekają również konkursy z nagrodami. Śmiałkowie, którzy rozwiążą matematyczne i logiczne łamigłówki oraz zagadki otrzymają upominki.

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się w sobotę 10 września w godzinach 11.00-16.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!