you're offline
Wróć

Ograniczenie działalności sklepów centrum handlowego

Od 28/12 do 17/01
add this event to your calendar

choose your application

auchan-obostrzenia28g-25122020-390.jpg
SPRAWDŹ, GDZIE ZROBISZ ZAKUPY

Ze względu na obowiązujące ograniczenia w działalności centrów handlowych od 28 grudnia w naszym obiekcie czynne są jedynie wybrane sklepy i punkty usługowe.

OTO LISTA DZIAŁAJĄCYCH SKLEPÓW I PUNKTÓW USŁUGOWYCH NA DZIEŃ 30 GRUDNIA:

Plus lub Cyfrowy Polsat Plus
EXPRESS BUTY KLUCZE
JEAN LOUIS DAVID
Pralnia EBS
CENTRUM CYFRA PLUS
CAROLINEFFASHION BOUTIQUE
MARKET UBEZPIECZEŃ
ZOO AFRYKA
OPTIMISTIC
KOLPORTER TOP PRESS
APTEKA DBAM O ZDROWIE
LOTTO
ZIAJA DLA CIEBIE
POCZTA POLSKA
RESTAURACJA U ROKOSZA

Decyzję o działalności lokalu i godzinach otwarcia podejmuje najemca, dlatego przed wizytą warto się upewnić, czy sklep, który chcemy odwiedzić, działa.

RESTAURACJE I KAWIARNIE
Warto pamiętać, że w naszej galerii handlowej działają restauracje i kawiarnie, które przygotowują pyszne posiłki na wynos i z możliwością dostawy do domu czy biura.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO
Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas wizyty w centrum handlowym i prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu od innych.

W poszczególnych sklepach obowiązują limity liczby osób, które mogą jednocześnie w nich przebywać, a w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach w dni powszednie od godziny 10:00 do 12:00 zakupy zrobią wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

Bezpieczeństwo naszych klientów, pracowników i najemców jest dla nas priorytetem. Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie! add this event to your calendar

choose your application

Share