you're offline
Wróć

Przyjdź i spróbuj zaprogramować robota

Od 01/09 do 13/09
katowice-profi_lingua-02092021-390.jpg
Nawet kilkuletnie dzieci mogą rozpocząć naukę programowania oraz zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Od 1 do 3 września zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w trakcie których przedszkolaki i uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych poznają podstawy programowania. Przy specjalnym stanowisku w pasażu galerii handlowej będzie można poznać podstawowe zasady programowania i spróbować wprawić w ruch dostępnego tam robota edukacyjnego Photon. Być może będzie to przygoda, która zainteresuje najmłodszych naukami ścisłymi.

Z kolei w sobotę 4 września na małych uczestników czekają zajęcia wypełnione zabawami, rymowankami i warsztatami, podczas których dzieci poznają lub powtórzą podstawowe zwroty w języku angielskim.

Warsztaty programowania i języków obcych poprowadzą instruktorzy szkoły językowej ProfiLingua, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Zajęcia z programowania odbędą się w dniach 1, 2 oraz 3 września w godzinach od 15:00 do 18:00. Z kolei zajęcia z języka angielskiego odbędą się 4 września w godzinach od 10:00 do 18:00 w pasażu naszej galerii handlowej. Wstęp wolny!

Zapraszamy odwiedzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKatowice/, gdzie przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są vouchery na zajęcia językowe w szkole ProfiLingua w Katowicach!

Serdecznie zapraszamy!