you're offline
Wróć

Ręcznie wykonany upominek na Dzień Kobiet - bezpłatne warsztaty

07/03
add this event to your calendar

choose your application

katowice-manufaktura-kreatywnosci-29022020-390.jpg
Ludowe dekoracje z bibuły opanują nasze centrum! 7 marca w trakcie warsztatów kreatywnych dzieci i dorośli nauczą się, jak tworzyć z bibuły tradycyjne wielobarwne kwiaty. Taka ozdoba może być idealnym, ręcznie wykonanym prezentem na Dzień Kobiet. Wstęp wolny!

Tulipany, różyczki, maki, krokusy - czyli piękne polskie kwiaty będą tematem najbliższego wydarzenia z cyklu „Spotkania z tradycją”. W sobotę 7 marca w trakcie kreatywnych warsztatów dzieci i dorośli pod czujnym okiem animatorów będą wycinać, skręcać i rolować bibułę, by otrzymać ludowe kwietne dekoracje.

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Taki własnoręcznie wykonany, kolorowy kwiat będzie trafionym dowodem uczuć dla dziewczyny, żony, mamy, babci czy cioci. Udział w warsztatach zapewni najmłodszym oraz ich rodzicom nie tylko dobrą zabawę, lecz także pozwoli rozwinąć kreatywność i zdolności manualne. Do dyspozycji uczestników zostanie oddana bibuła marszczona, krepina czy taśmy florystyczne.

Kreatywne warsztaty dla dzieci z cyklu „Spotkania z tradycją” odbędą się w sobotę 7 marca w godzinach 14:30-17:30. Udział w zajęciach jest bezpłatny. add this event to your calendar

choose your application

Share