you're offline
Wróć

Świętujemy urodziny Centrum!

09/11
katowice-urodziny-06112019-390.jpg
Urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! 9 listopada zapraszamy na 19. urodziny Centrum z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie zabawy, gry, zmagania sportowe, warsztaty i mnóstwo niespodzianek. Na wszystkich uczestników czekają słodkie upominki! 

Jak na prawdziwą urodzinową zabawę przystało na wszystkich uczestników zabawy będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek. Każdy mały gość Centrum znajdzie coś dla siebie. Najbardziej aktywni wezmą udział w licznych zabawach, takich jak rozbijanie pinaty wypełnionej łakociami czy w wyścigach z jajkiem na łyżeczce. Nie zabraknie gier i zabaw zespołowych, w tym budowania z klocków, układania puzzli czy zabawy w kalambury. Artystyczne dusze dadzą upust energii na warsztatach kreatywnych w kąciku plastycznym, gdzie będą mieć do dyspozycji kolorowanki i ozdobią kubki ceramiczne. 

Urodzinowa impreza nie obędzie się bez dużej liczby balonów, które będą formowane w specjalnym balonowym zoo. Szampańską atmosferę podkreślą bajkowe twarze dzieci, które będą malowane farbkami przez animatorów. Na uczestników imprezy czekają słodkie niespodzianki, w tym wata cukrowa i urodzinowy tort.

Zabawa z okazji 19. urodzin Centrum odbędzie się 9. Animacje rozpoczną się o godzinie 10.30 i potrwają do 15.30. Wstęp wolny. 

Serdecznie zapraszamy! 


 
Share