you're offline
Wróć

Wspólnie świętujemy Dzień Babci i Dziadka

21/01
katowice-prezent_dla_babci_dziadka-17012023-390.jpg
Wszystkich, którzy poszukują pomysłu na ciekawe spędzenie Dnia Babci i Dziadka zachęcamy do udziału w rodzinnym spotkaniu. W programie warsztaty kreatywne, akcja edukacyjna i wiele niespodzianek. Wstęp wolny.

Tworzymy upominki dla Babci i Dziadka

Pomysłów na prezent dla babci i dziadka może być wiele. Najwięcej wzruszeń wywołają upominki przygotowane przez wnuki samodzielnie. Każdy znajdzie propozycję dla siebie.

Na specjalnym stanowisku od godziny 10.00 do 16.00 będzie można wykonać bajecznie kolorowe laurki, odlotowe ekobreloki czy ozdobić kubek super babci i super dziadka. Na miejscu będą dostępne wszelkie materiały do ich wykonania, a efekt końcowy będzie zależał wyłącznie od wyobraźni małych twórców. Starsze dzieci będą mogły namalować portret dziadków na prawdziwym płótnie.

Później, od godziny 15.00 do 18.00, chętni będą mogli poznać technikę decoupage i własnoręcznie ozdobić drewniane pudełko. Następnie będzie można wypełnić je dostępnymi na miejscu czekoladowymi cukierkami. Taki upominek z pewnością ucieszy każdą babcię i każdego dziadka. Dodatkowo chętni będą mogli za pomocą bezpiecznych farb udekorować duży drewniany kwiat. Do przygotowanego prezentu będzie można dołączyć laurkę wykonaną według własnego pomysłu.

W trosce o bezpieczeństwo seniorów

Babcia i dziadek w trosce o dobro wnuków są w stanie zrobić naprawdę wiele. Dobre serce seniorów wykorzystują niestety nieuczciwe firmy czy przestępcy. W trakcie rodzinnego spotkania od godziny 10.00 do godziny 16.00 wykwalifikowany edukator będzie prowadził krótkie szkolenia dla osób starszych i ich rodzin, dzięki którym dowiedzą się, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji w codziennym życiu.

Rodzinne konkursy z nagrodami

W trakcie sobotniego wydarzenie nie zabraknie także rodzinnych konkursów z nagrodami. W programie będą zgadywanki, muzyczny teleturniej, kalambury oraz quiz historyczny. Do wygrania będzie mały sprzęt AGD, książki dla dzieci i dorosłych oraz akcesoria kosmetyczne. W zabawie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 16.00.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka!