you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

W naszym centrum handlowym możesz bez ograniczeń korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu. Sprawdzisz interesujące Cię informacje i najnowsze promocje
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Tu przywrócisz blask rodzinnej garderobie i domowym tekstyliom. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Twojej okolicy? Odwiedź salon Kolporter, gdzie kupisz dzienniki, tygodniki i popularne magazyny. Znajdziesz tu również książki, słodycze i artykuły tytoniowe.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Wyjeżdżasz w podróż, a może właśnie wróciłeś z wakacji. W naszej galerii handlowej bezpiecznie wymienisz pieniądze. Kantor Exchange Group znajdziesz w pobliżu salonu Jysk.  
 
bankomat.png

Bankomat i wpłatomat

Bankomat i wpłatomat

Jeśli wolisz płacić za zakupy gotówką, w pasażu naszej galerii handlowej znajdziesz kilka bankomatów, należących do sieci różnych banków. U nas możesz również bezpiecznie wpłacić pieniądze, korzystając z wpłatomatu.
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

W salonie optiMistic zadbasz o swój wzrok! Specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, słonecznych oraz soczewek kontaktowych!
 
apteka.png

apteka

apteka

Znajdziesz tu leki oraz bogaty wybór suplementów diety, a także dermokosmetyki. Aptekę Dbam o zdrowie znajdziesz naprzeciwko salonu Jysk
naprawy.png

Punkt naprawy obuwia, klucze

Punkt naprawy obuwia, klucze

Szukasz miejsca, w którym naprawisz buty i dorobisz klucze? Korzystaj z usług punktu Express Klucze, który znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Odkryj miejsca na udany wypoczynek w salonie biura podróży Itaka. Znajdziesz go w pasażu galerii handlowej tuż przy hipermarkecie Auchan.
 
dzieci.png

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Odwiedź wraz z dziećmi nasze dwa bezpłatne place zabaw i spędźcie wspólnie beztroskie chwile. Znajdziesz je w pobliżu salonu Itaka oraz sklepu Decathlon.
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Tu podczas zakupów nakarmisz i przewiniesz malucha. Pokój rodzica i dziecka mieści się przy placu zabaw.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Wygodnie zaparkujesz samochód i zrobisz zakupy w naszej galerii handlowej. Na naszych parkingach – naziemnym i podziemnym czeka na Ciebie ponad 1400 miejsc parkingowych, w tym specjalnie oznaczone powiększone przestrzenie dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Można je znaleźć w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
rowerow.png

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Zachęcamy do ekologicznych wyborów i ułatwiamy zakupy rowerzystom. Przed naszym centrum handlowym umieściliśmy wiatę, pod którą można bezpiecznie zostawić rower, a tuż obok stację z narzędziami do samodzielnej naprawy roweru.
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Sprawdź różnorodną ofertę, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje dostępne w hipermarkecie Auchan. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
decathlon.png

Decathlon

Decathlon

Tu doskonale poczują się wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i uprawiać sport. Czeka na Was bogata oferta i profesjonalni sprzedawcy, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla całej rodziny! 
 
norauto.png

Norauto

Norauto

To sklep i profesjonalny serwis samochodowy w jednym. Kupisz tu opony, oleje, akumulatory, części zamienne oraz akcesoria do samochodu, a także skorzystasz z usług serwisowych.